Avengers 2

A2:Posters

3. října 2013 v 16:04 | Pir.z.Ka
Z nudy jsem hledala pár plakátů k Avengers:Age of Ultron. Film bude mít premiéru až v roce 2015 na jaře a už se objevuje všechno možný:trailer, plakáty, informace, a další... Prostě mnoho.
abqsGPmT

A2: Teaser trailer *1

27. září 2013 v 19:36 | Pir.z.Ka
Tak se objevil 1.teaser trailer na film Avengers:Age of Ultron. Je zajímavý, že se objevil tak brzy, protože film se ještě nezačal natáčet a teprve se připravuje. Mám pocit, že ještě smlouvu všichni nepodepsali, ale kdo ví :D

James Spader bude hrát Ultrona

29. srpna 2013 v 17:42 | Pir.z.Ka
Marvel právě oznámil, že James Spader bude hrát Ultrona v The Avengers: Age Of Ultron.

Podle Marvelovské tiskové zprávy, Spader získal tři ceny Emmy za roli Alana Shora v "Boston Legal" a "The Practice" a vrátí se k televizi letos na podzim v napjatě očekávaném seriálu NBC "Blacklist". Nejnověji Spader byl viděn v kriticky-uznávaným film "Lincoln" v režii Stevena Spielberga a dříve pracoval s dlouhým seznamem dosažených filmových režisérů včetně David Cronenberg, Curtis Hansen, Sidney Lumet, Mike Nichols, Tim Robbins, Robert Rodriguez, Steven Soderbergh a Oliver Stone.

Stane se JARVIS Ultronem?

28. srpna 2013 v 13:17 | Pir.z.Ka
Je to trošku divná otázka, ale možná, že hlas Jarvise (Paul Bettany) by měl být v Ultronovi. Je to zajímavý nápad. Pro Paula by to, samozřejmě znamenalo, větší role. Ale přijde mi to trošku nepraktické: napřed by mluvil klaďase a pak záporáka? Opravdu zvláštní, moc bych si na to nezvykla.
V celém článku najdete nákres Ultrona+fotku Paula Bettanyho.

Nechá zabít Joss Whedon superhrdinu?

27. srpna 2013 v 16:58 | Pir.z.Ka
Je to neuvěřitelný, ale je to tak. Joss Whedon v dalším díle Avengers (Age of Ultron) možná nechá zabít jednoho ze 4 superhrdinů-Iron Man (Robert Downey Jr.), Thor (Chris Hemsworth), Captain America (Chris Evans) a Hulk (Mark Ruffalo). Co je ještě horší, tak z nejvíce procent by měl zemřít náš milovaný Tony Stark. Iron Man má už svou trilogii za sebou a je připraven Don Cheadle k převzetí Iron Manova místa jako War Machine(neboli Iron Patriot).

A2-Poster *3

19. srpna 2013 v 11:48 | Pir.z.Ka
Našla jsem další plakát k filmu Avengers:Age of Ultron. Větší jsem nenašla ;)
image host

A2-Poster *2

11. srpna 2013 v 9:00 | Pir.z.Ka
Objevil se nový plakát k filmu Avengers 2 (Age of Ultron). K tomuto plakátu přibyla další zpráva ohledně filmu: film by měl mít premiéru 1.května v roce 2015. Na plakátu je zobrazen Ultron.
image host

A2-Nový plakát

22. července 2013 v 8:51 | Pir.z.Ka
Včera se objevil nový plakát k filmu Avengers:Age of Ultron.
image host

Avengers 2 fasují záporáky

21. července 2013 v 16:06 | Pir.z.Ka
Avengers: Age of Ultron. Toť název druhého filmu s marveláckou superpartou, který dorazí do kin 1. května 2015. Na Comic-Conu jej oznámil sám Joss Whedon, bohužel ale nepřihodil potvrzení, jestli si Aaron Johnson opravdu zahraje Quicksilvera, nebo zda se Vin Diesel zhostí role androida Visiona. Dvě věci jsou ale navýsost jasné. Zaprvé: Avengers si to tentokrát rozdají s jedním ze svých nejtužších protivníků, s titulním automatonem Ultronem. A za druhé: Jejich další štace se zřejmě neobejde bez Ant-Mana.

Downey Jr. se bude jako Iron Man prohánět v dalších Avengers

24. června 2013 v 11:46 | Pir.z.Ka
Americký herec Robert Downey Jr., který sbírá kasovní i divácké úspěchy jako superhrdina Iron Man ve filmu Avengers, podepsal smlouvu na další dvě pokračování tohoto úspěšného snímku. Informovala o tom agentura Reuters s odvoláním na studio Marvel.

Osmačtyřicetiletý Downey je jednou z hvězd filmu z roku 2012, který na plátno přivedl celou sbírku superhrdinů - krom Iron Mana také například Neuvěřitelného Hulka, Thora, Captaina Ameriku a Black Widow. Avengers z dílny studia Marvel, které spadá do impéria Walta Disneyho, se stali třetím nejlépe vydělávajícím filmem všech dob; na celém světě už nasbírali 1,5 miliardy dolarů.

Stejně jako Downey by se do svých super-rolí měli vrátit i další herci z prvního dílu Chris Evans, Chris Hemsworth, Mark Ruffalo či Scarlett Johanssonová. Avengers 2 mají mít premiéru 1. května 2015 a režírovat je bude Joss Whedon.

Avengers 2 jedině s Robertem Downeym Jr., říká Whedon

6. června 2013 v 21:06 | Pir.z.Ka
O návratu Roberta Downeyho Jr. do Avengers 2 pochybuje asi málokdo, avšak pravdou zůstává, že smlouva stále ještě oficiálně podepsána nebyla. V jednom z nejnovějších rozhovorů byl na schizofrenní situaci dotázán i režisér Joss Whedon, který oddpověděl následující:

[Robert Downey Jr.] je Iron Man. Je Iron Man, stejně jako Sean Connery byl James Bond. Nemám v úmyslu Avengers 2 točit bez něj a ani si nemyslím, že se něco takového po mě bude chtít opravdu pořád ještě nedošlo, avšak všichni doufají v nejlepší a alternativu bez Downeyho si nechtějí vůbec připustit. Ve stejném rozhovoru si Whedon také postěžoval, že není spokojený s tím, jak se v Hollywoodu přistupuje k ženským hrdinkám, které mají jen minimum prostoru. V prvních Avengers se mu sice povedlo napsat poměrně slušný part pro Black Widow, ale co se obecné situace týče, lepší to asi jen tak nebude. Filmoví manažeři argumentují především tím, že si komiksové filmy s ženami v hlavních rolích doposud vedly mizerně (přičemž tady je problém v tom, že snímky jako Electra nebo Catwoman stojí za pendrek a těžko na nich něco usuzovat), a že by se neprodalo dost hraček. Joss doufá, že do budoucna současný trend pomůže alespoň trošku vychýlit sága Hunger Games, která v prvním filmu jasně předvedla, že o slušně zpracované ženské hrdinky mezi diváky zájem je. A my můžeme doufat, že dá Joss v Avengers 2 prostor Scarlet Witch, Black Widow a kterékoliv další, jež si to zaslouží.
 
 

Reklama
Reklama