Dess in this blog

9.dess-IM3

29. listopadu 2013 v 22:01 | Pir.z.Ka
To je dlouho, co jsem nastavila tenhle dess, jenom jsem prostě neměla čas o tom napsat, ale toho si snad každý všiml :D

abi2cXt5

8.dess-IM3 Seoul Press Conference 2013

28. září 2013 v 19:44 | Pir.z.Ka
Po měsící jsem nastavila nový dess. Doufám, že se aspoň líbí:
image host

7th dess-Kiss Kiss Bang Bang

20. srpna 2013 v 20:07 | Pir.z.Ka
Tak tu je zase nový dess. Ten předchozí se mi prostě nelíbil ;) Tento je na téma Kiss Kiss Bang Bang (2005). Vybrala jsem si toto téma z prostého důvodu: ten film je boží. To taky naznačuje animace nahoře. Taky ještě další důvody, které se vážou k tomuto filmu:
  • Malý kouzelník na začátku je první Robovo syn, Indio, ale ve skutečnosti Indio byl starší, než jeho role.
  • Susan byla producentka a naposledy tu byla napsána jako Levin, teď je totiž Downey.
  • Píseň v titulcích je z jediného Robertova alba, The Futurist. Píseň se jmenuje Broken. jediný co se mi na tom nelíbí je, že je tam ke konci vystřižená a nechutně :(

6th dess-The Futurist

3. srpna 2013 v 15:00 | Pir.z.Ka
Během týdne jsem nastavila 6.dess tohoto blogu. Je na téma The Futurist. Jak si někteří všimli, tak k tomuto dessu navždy přibyla další rubrika Singer.
image host

5th dess

7. července 2013 v 22:27 | Pir.z.Ka
Dnes jsem nastavila nový dess. S dessem mi pomáhala Angie a za to jí chci moc poděkovat, že měla se mnou tu ohromnou trpělivost.
image host

4th dess-Sherly 2

25. června 2013 v 6:29 | Pir.z.Ka
Je tu konec měsíce a to znamená nový dess. Sami jste rozhodli jaký to bude a vyhrál tento. Ještě stále můžete hlasovat pro srpen a září zde

imagebam.com

Jaký dessy budou v červenci, srpnu a září?

10. června 2013 v 21:32 | Pir.z.Ka
Takže, připravila jsem si na 3 měsíce dopředu 3 dessy. Jen nevim, jaký dát v červenci, srpnu a září. Tak jsem se rozhodla, že o tom rozhodnete právě VY. Stačí pouze hlasovat pro dess, který se ti nejvíce líbí. Ten co bude mít nejvíce hlasů, bude v červenci, ten co bude mít středně hlasů bude v srpnu, a ten co bude mít nejméně hlasů bude v září.

3rd Dess-By Angelique

30. května 2013 v 20:33 | Pir.z.Ka
Tenhle dess, je (podle mě) nejkrásnější dess, co kdy Angelique udělala. Má krásný barvy a skvěle vybraný fotky. Ani nevim, jak Angie poděkovat, že si vůbec dala tu práci :) . Koukněte se sami.
image host

2nd dess

25. května 2013 v 16:23 | Pir.z.Ka
Nemohla jsem čekat na nový měsíc a už teď jsem udělala nový dess. Neni ňák moc krásný, ale je až moc velký. Podle rady od Angelique jsem přidala pár brushes, ale menu jsem nechala, tak jak bylo (spojený se stránkou bez mezery). Možná, že se někomu nelíbí růžová, ale tohle neni moc růžová, spíše růžovohnědá. Vlevo je Gwyneth Paltrow a vpravo Robert (to asi všichni víte). S timhle dessem nejsem moc spokojená a možná ho zanedlouho vyměním, ale jestli se bude hodně líbit, tak ho tu ten měsíc nechám. Hlasujte v anketě, co si myslíte o tomto dessu (prosila bych, aby jste napsali do komentáře, jak jste hlasovali a když hlasujete pro jiný názor, tak ho rozhodně napište ).
image host
P.S.: Prosila bych, aby jste ještě hlasovali zde k POTM June, protože to může být remíza ;)

1st dess-Anthony Stark

14. května 2013 v 6:44 | Pir.z.Ka
Dneska jsem nastavila první dess na tomtom blogu. Protože je to 1. dess, tak jsem si na něm dala trošku záležet. Líbí?
 
 

Reklama